1 Watt çocuk bakıcısı.

1 Watt çocuk bakıcısı.

Watt, 2014 ve 2015 yıllarında arka arkaya kazandığından beri, NFL rekoru olacak dördüncü Yılın Savunma Oyuncusu ödülünü kovalıyor. Bu sezon, yarışta tanıdık bir yüz tarafından geride bırakıldı. , en küçük erkek kardeş TJ Watt kardeşler, Pittsburgh Steelers’ın defans oyuncusu Editörün Seçtikleri Rummy’den yemek yemeye, en iyi amca olmaya kadar Watt kardeşler her zaman yarışıyorSteelers’tan T.J., Derek Edge J.J. Watt Bros.

Bowl Watt ailesi fotoğraf albümünün içinde: Avrupa gezileri, yolculukları, daha fazlası2 İlgili"Ben ve T.J. için, aynı pozisyonda oynayan, aynı şeyler için savaşan, her zaman birbirini kurmaya çalışan, bundan daha iyisi yoktur, J.J. dedim. "… Ben ve T.J. şahsen, açıkçası çok fazla rekabet var ve küçük kardeşimin yakın zamanda kazanmasına izin verme gibi bir planım yok."Kardeş rekabeti her zaman onları yönlendirirken, J.J. küçük erkek kardeşine pozisyon değişiklikleri ve yaralanmalarla NFL’nin yükselen yıldızlarından birine dönüşmesi için rehberlik etti. 2019′da üçüncü sezonunda çıktı ve ödül için oylamada üçüncü oldu. Bu sezon T.J. Ligde mağlubiyet mücadelesinde başı çekiyor ve dokuz çuvalla üçüncü sırayı paylaşıyor."Ben de ondan beklediğim buydu, J.J. dedim. "Ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Yeteneklerini biliyorum. Ne tür bir oyuncu olduğunu biliyorum. …

Kesinlikle Yılın Savunma Oyuncusu sohbetinde olmalı ve harika bir iş çıkarıyor."J.J. hala T.J. sadece küçük kardeşi veya daha çok NFL’deki bir akran gibi mi?"Üç Yılın Savunma Oyuncusu ödülü aldığında, onu bir akran olarak göreceğim, J.J. dedi.T.J. aslında aynı şekilde hissediyor."Kazanmadım, bu yüzden gerçekten konuşamam T.J. Kardeşlerin Pittsburgh’daki 3. Hafta maçından önce söyledi. "Olabileceğim en iyi oyuncu olmaya çalışıyorum."T.J. Watt ve J.J. Texans ve Steelers 27 Eylül’de oynadıklarında, ekipleri tarafından yazı tura atılması için gönderildikten sonra Watt kucaklaştı.

 Charles LeClaire / ABD BUGÜN Spor’Çok toplanın ‘Kardeşler arasındaki rekabet, oğulları oynamak için yeterince büyük olduklarından, ebeveynleri John ve Connie Watt’ın gördükleri bir şey. Parlak hokey ve güreş maçları yoğundu. J.J. beş yaşında ve ortanca erkek kardeşi Derek – Steelers’ın beklediği bekar – iki yaş büyük.

Kardeşler arasında gidip gelme, T.J. geliştirmek için krediler "rekabet avantajı.""J.J. ile oynamak benim gelişimimde çok önemliydi. ve Derek, ben gençken çok dayak yediğim için T.J. dedim. "Ama [aynı zamanda] dirençli olmak ve büyümeye devam etmek ve bu adamlarla oynama deneyimlerimden ders çıkarmak."T.J. 16 yaşındaydı ve Pewaukee Lisesi’nde J.J. Teksaslılar tarafından hazırlandı. J.J. Orta Michigan’dan Wisconsin’e bir yürüyüş olarak transfer ve üçüncü yılında o kadar iyi oynadı ki NFL seçmeleri için erken ayrıldı.NFL Playoff Resmi İşte sezon sonrası braketin şu anda nasıl göründüğünü ve ileride hangi senaryoların yattığını. • Kızı Bryant’ın NFL geri dönüşünü sağladı • Inside Cowboys’un 18 gündeki çalkantılı dalgası • Williams’ın devrilmesi Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock’tan görmek istedikleri Her iki kardeşin de Şükran Günü’nde oynaması planlanmıştı; J.J. ve 3-7 Teksaslılar hala Detroit Aslanları ile mücadele ediyor, ancak 10-0 Steelers’ın Baltimore Kuzgunlarına karşı maçı Kuzgunlar’la olan COVID-19 endişeleri nedeniyle Pazar’a taşındı. J.J. Halen son derece saygın bir pas koşucusu – Pazar günü Patriots’a karşı kariyerinde en yüksek dört pasa sahipti ve oyun kurucu Cam Newton onu aradı. "bu neslin en iyi oyuncularından biri" – kendi kendine olmadığını söyledi "Sanırım bu ligde 10 yılımın kalmadığı bir sır."J.J.’den sekiz yıl sonra İlk Yılın Savunma Oyuncusu ödülünü kazandı, bu T.J. o kupayı kazanması daha muhtemel olan Watt kardeş. Eylül sonlarında, Steelers koçu Mike Tomlin’e T.J. son birkaç yılda büyüdü.

Ve 2017′de 30. sırada seçildiğinden beri gelişmesine rağmen Tomlin, T.J. için hala çok daha fazlası olduğunu düşündüğünü söylüyor. yapmak."Sanırım hâlâ o hikayeyi yazıyor, dedi Tomlin. "[T.J. Watt] bir yıl önce oldukça harikaydı, dürüst olmak gerekirse.

Sürekli daha iyi olma niyeti olduğunu biliyorum, bu yüzden hala o hikayeyi yazıyor. Yetenekleri denklemin sadece bir parçası. Hiperfokusu, detaylara olan ilgisi, farkındalığı, bence bunların hepsi bizim için büyük oyun kurma yeteneği ve sıçrama oyunları anlamına geliyor." 26 Eyl 2020 Annesiyle paylaştığı Wisconsin evinin birinci katından ikinci katına Chris Walczak, ailesindeki herkesin ve önemli diğerlerinin resimlerini asıyor. Fotoğraf kolajında ​​birkaç tanınabilir yüz var: JJ ve Kealia Watt, Derek ve Gabriella Watt ve T.J. Watt ve kız arkadaşı Dani Rhodes.Çerçeveli tüm aile üyelerinin ortasında duvara yapıştırılmış tek bir kağıt parçası ve üzerinde, Walczak ve ultra-rekabetçi torunları için bir gurur noktası var: en son oynanan rummy oyununun galibi onun mutfak masası.goldbets.top Bir sandık çekmecesinde sadece birkaç adım ötede bir yığın taze not defteri ve kalemle birlikte onlarca yıllık mutfak masası yarışmalarından bir dizi puan kartı var. Watt kardeşlerden çok önce – J.J., 31; Derek, 27; ve T.J., 25 – Houston Texans, Pazar günü (13:00) Pittsburgh Steelers’ı ziyaret ettiğinde aynı sahada yarışmaya hazırlandı.

ET, CBS) – 1927′den beri aynı NFL oyununda oynayan üç kardeşten oluşan ikinci set – büyükanneleri ve büyük büyükanneleri Sophie Musial ile Walczak’ın masasının etrafında toplandılar. Walczak, özel içeceklerini (kızılcık suyu ve Sprite) karıştırıp bugün hala kullandıkları kapakları ve girdaplı pipetlerle birlikte özel damlatmaz bardaklara döküyordu.Sophie Musial torununun, Teksaslılar’ın savunma sonunun formasını gösteriyor. JJ Watt. Sahadaki tüm torunlarını çekti, ancak aile remi çaldığında bu farklı bir hikayeydi. Watt ailesinin izniyle"Musial’ın Watt ailesinin reisi Connie Watt, o son derece rekabetçi ve 101 yaşında geçene kadar kimsenin kazanmaya çalışmasına izin vermeyeceğini söyledi. "Rekabetçi olmaya çalışacaktı.

Yani bu her zaman çok eğlenceliydi ve şimdi damladı."John ve Connie Watt, üç oğullarının rekabetçi doğalarını nereden aldıklarını merak ettiyse, büyükannelerinin mutfak masasından çok daha uzağa bakmak zorunda değiller."Teksaslıların yıldız savunma tarafı J.J., bazen bir oyunu asla bitiremezsin, dedi. "Bazen daha uzun gidiyorsun ama mesele masanın etrafında oturup konuşmak, aileyle zaman geçirmek ve son derece rekabetçi olmak. Büyük-büyükanne, 100 yaşındayken bile esir almıyor. 100-, 101 yaşındaki büyükannenizin tutumu bu olduğunda, tüm aile içinde aşağıya iniyor."Kardeşlerin çocukluk yıllarında Watt ailesinin evinin bodrum duvarları her zaman sürtünme izleri ve zıplamalarla, parlak hokey oyunlarının somut hatıralarıyla, kapalı alanda mini beyzbol ve güreş maçlarıyla doluydu. – Güreş paspasları ve tam bir hokey filesi bulunan spor arenası. Çıkmaz sokaktaki bitişik arsaların üç arka bahçesinde mahalle çocuklarıyla oyun oynamadıklarında, bodrumda lambalar, televizyonlar ve sık sık birbirleriyle ilgileniyorlardı."Steelers’ın bekçisi olan Derek, özellikle, "Kırdığımız bir şeyi mutlaka bilmiyorum."T.J. dalmak: "Yüzünü bir kez kırdım."Watt kardeşler, aralarında altı yaşındadır.

En genç olan T.J., "çok dövdün." Watt ailesinin izniyle Bu, Watt ailesindeki üç erkek çocuğun yaklaşık altı yıl arayla ayrıldığı hayattı. Her zaman oyunlar vardı ve kaçınılmaz olarak biraz fazla ileri götürülürlerdi.Connie her zaman atıştırmalık molalarını bir rekabeti hafifletmek için uygun şekilde zamanlardı."Dediğim gibi bodrumda, parlak hokey maçlarında ya da arka bahçede, ne yapıyorlarsa yapsınlar, sadece 30 saniye kadar soğumasını sağlamak için, onlar daha gençken birkaç kez adım atmak zorunda kaldık. John dedi. "Ama ondan sonra hemen geri döneceklerdi. Genelde, işler çok kötüye gittiğinde, ‘Tamam, bir aperatif aldım ya da burada sizi bekleyen bir çeşit yemek var. Hadi ara verelim.’ Ve bu kesinlikle onları ayağa kaldırır ve bir süreliğine ayırır."O zamanlar ısınmış olsa bile, en genç olan T.J., seçkin bir sporcu ve yarışmacıya dönüşmesine yardımcı olduğu için bu arka bahçe ve bodrum oyunlarına hızlı bir şekilde itibar ediyor.  » Editörün Seçtikleri J.J.’nin sahnelerinin arkasında.

Watt’ın Wisconsin mezuniyet töreni Watt ve Steelers’ı bir araya getiren masa oyunuInside the Watt ailesi fotoğraf albümü: Avrupa gezileri, yolculukları, daha fazlası2 İlgili"J.J. ile oynamak benim gelişimimde çok önemliydi. ve Derek, ben gençken çok dövülmek için, dedi Steelers dış savunma oyuncusu T.J.. "Ama [aynı zamanda] dirençli olmak ve büyümeye devam etmek ve bu adamlarla oynama deneyimlerimden ders çıkarmak."Ve yetişkinler olarak Watts, birbirleriyle olan üst düzey rekabet serisini kaybetmedi. Parlak hokey yerine, başka şeyleri yarışmalara dönüştürüyorlar: kim en uzağa zıplayabilir, en çok yiyeceği yiyebilir veya en sevdikleri sebzeden bir kase bitirebilir. Derek’in karısı Gabriel, şimdi kocasını bir kase doğranmış koca bir kase içinde izlediğini hatırlıyor. dolmalık biberler – o zamanki hoşnutsuzluklarından biri – çünkü JJ ona meydan okudu."Gabriella, Bu hiç de ona benzemiyordu, ama kardeşinin rekabeti geri çevirmek istemedi, bu yüzden öne geçti ve yaptı, dedi."J.J. Derek’in bunu gerçekten yapacağını düşünmemişti çünkü ne kadar seçici bir yiyici olduğunu biliyordu, ama sonra « Aman tanrım, kasede yavaş yavaş daha az biber var » dedi. Kafasına girmeye çalışıyor, ‘Oh, bu iğrenç değil mi, bu iğrenç değil mi? Midene zarar verecek. ‘"Tabii ki, Derek tüm kaseyi bitirdi.Tale of the Tape Watt kardeşlerin karşılaştırması: DerekJ.JTJAge273125Height6-26-56-4Weight234288252PozisyonFBDELBCollegeWisconsinWisconsinWisconsinDrafted198.11.30.NFL takımıSteelersTexansSteelers sıralaması ??0.NFL takımıSteelersTexansSteelers sıralaması ??0? Rummy gibi kart oyunları, birbirleriyle ve önemli diğerleriyle yüksek riskli işlere. Eşleri ve kız arkadaşları da bir meydan okumadan geri adım atmıyor.

Kealia ve Rhodes, ikisi de Chicago Red Stars için oynayan profesyonel futbolculardır ve Gabriella, yan muhabir olarak kariyer yapmadan önce spor yapmıştır."Bir geceyi sonlandırmanın ve biraz rahatlamanın eğlenceli bir yolu olması gerekiyordu ve bence özellikle karantinada, bazen bizim istediğimiz yerde en iyilerimiz oluyor, ‘Tamam, kağıt veya tahta oynamıyoruz oyun bu gece ‘" Rhodes dedi. "Bu artık eğlenceli bir şey değil."Bu sadece kardeşlerin kazanmak istemesi değil, son bitirmek istememeleri ve onlardan biri ne zaman yapsa, her zaman bir nedeni vardır."Rhodes, dairemizde golf oyunları kurduk dedi. "Kaybederse, solda golf oynadığı ve doğru sopalarımı ya da onun gibi bir şey kullandığı içindir. Her zaman rekabet vardır ve kimin sonu kaybederse her zaman bahaneler vardır."Dayı Dayı Derek ve Gabriella, bir buçuk yıl önce ilk oğulları Logan’a sahip olduklarından beri, kardeşler daha da yakınlaştı."Ve daha da rekabetçi, dedi Connie kahkahayla. Watts’a bırakıp amca olmayı rekabete çevirin. Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin Ailemiz Hazır! #SteelerNation #HereWeGo Derek Watt (@ wattsup34) tarafından 22 Mart 2020 saat 15: 59′da paylaşılan bir gönderi PDT / ** / / ** / Logan ilk doğduğunda ve Derek hala Chargers için oynuyordu, T.J. ona 90 Watt Steelers forması gönderdi."J.J. bunu öğrendi ve ‘Tamam, bugün bir tane sipariş ettim, postada’ dedi." Gabriella dedi. "Logan’ın daha fazla hediye aldığını ya da diğer amca ile daha fazla zaman geçirdiğini öğrenmek istemiyorlar."Derek, Steelers ile serbest ajans olarak sözleşme imzaladığından beri T.J. Logan’la vakit geçirme konusunda avantaja sahip.

Derek’in Pittsburgh’daki evinden yürüme mesafesindeki evine gidip yatmadan önce Logan’ı görmesi alışılmadık bir şey değil. Yeğeniyle bağ kurması ve Logan’ı en çok kimin güldürebileceğini görmek için rekabette bir avantaj elde etmesi için bir şans. Derek ve T.J. aynı takım için oynayan Logan, Steelers teçhizatıyla doludur, ancak J.J. Hala bazı Texans oyuncaklarıyla Logan’ı etkilemeye çalışıyor."Her zaman Steelers eşyası giyiyor, J.J. dedim. "T.J.’den dört ev uzakta yaşıyor. Her şey benim büyük bir amca olma konusunda başarısız olmam için ayarlandı. Ona istediğim tüm Teksaslı eşyalarını gönderebilirim ama köpeğin çiğneme oyuncak kutusunda bitiyor."T.J. amca yarışında üstünlük sağlayabilir, ancak yine de Hayır olmak için yapması gereken bazı işleri var.

1 Watt çocuk bakıcısı. Şimdiye kadar bir kez Logan’ı izledi ve Logan çoğu için uyudu. T.J. ona bir kaya getirdi – "kayaları sever" – ve Logan, T.J. onu beşikten aldı. doğal olarak T.J. her şeyde en iyisi olmak istiyor, ancak bebek bakıcılığı görevlerinde tamamen mükemmel olmasını engelleyen bir engel var."Daha iyi ne iş yapabilirdim bilmiyorum T.J. dedim. "Yine de bez değiştirmiyorum. Çizgiyi burada çiziyorum."Derek başını salladı."Bu çocuk bakıcısı olmanın çok önemli bir parçası, dedi Derek. "Göreceğiz, belki J.J. bebek bezini aşağıya doğru değiştirecek ve işlerin diğer yönde değişmesini sağlayacaktır."Yıllarca, ne zaman J.J., Derek ve T.J. Wisconsin, Waukesha’da NX Level’da birlikte çalıştı, sahibi Brad Arnett programı ayarlaması gerektiğini biliyordu.

Üç kardeş, ister sprint antrenmanı, ister plyometrics veya netball atışları olsun, her şeyi bir rekabete dönüştürdü."Birisi kazanabilir, ancak diğer ikisi kazanmasına izin veren yanlış yaptığı şeyde hata bulacak, dedi Arnett. "Yani tekrar yapmalısın. Ve bunu tekrar yapmalısın. Ve bunu tekrar yapmalısın. Bu yüzden buradayken antrenmanlara her zaman ek süre eklemem gerekiyor, çünkü bir noktada bir çeşit rekabet olacak. Asla bitmez, ama onları kendileri yapan da budur."Üç Watt kardeşin hepsi Pewaukee Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi’nde oynadılar, ancak aynı oyunda asla aynı sahada oynamadılar.

Bu Pazar günü Pittsburgh’da değişiyor. Watt ailesinin izniyle J.J. 10. NFL sezonunda antrenman şekli konusunda daha akıllı olması gerekiyordu. Derek ve T.J. J.J. Geçmişte J.J’nin eşi Kealia bunu başardı, bunun değişmesi gerektiğini söyledi."Kealia, [üçü de] tamamen tükenene ve her şeyi düzeltene kadar gideceklerdi ve sanırım J.J. yaşlandıkça bunun yapılacak en akıllıca şey olmadığını anladı, çünkü J.J.